בקרת איכות בראייה ממוחשבת

מהי ראייה ממוחשבת?

מערכות ראייה ממוחשבת הן מצלמות ברמה תעשייתית אשר לוכדות ומנתחות מידע חזותי ומפרטים מוגדרים מראש של מוצרים או פריטים ומשמשות למיכון משימות אשר מצריכות “ראייה” בסביבה של רצפת הייצור.

לכידת התמונה מתבצעת באמצעות עדשת מצלמה וחיישן תמונה, תוכנת הראייה מנתחת את הפריטים שנצפו ומעבירה את המידע לציוד אחר – לרוב מדובר בהתקן PLC אשר יכול לגרום לקו הייצור לדחות באופן אוטומטי את הפריט הפגום מן הקו.
מערכות הראייה אף דורשות תאורה והתקנה מכאנית, כמו גם הגדרת תצורה של תוכנה על מנת שיוכלו לפעול לאורך הקו. בקונטאל טכנולוגיות אנו מספקים שירותים אלה כפתרונות מלאים עבור כל סוגי התעשיות.

מערכות הראייה יכולות להיות בעלות מגוון של צורות פיזיות, בכפוף לצורכי המשתמש. המשתמשים יכולים לרכוש את תוכנת הראייה עבור שימוש עם המצלמה והמעבד שלהם, ולחלופין באפשרותם לרכוש יחידה עצמאית אשר משלבת מצלמה, מעבד ותוכנה בחבילה אחת.

קונטאל טכנולוגיות מספקת את פתרון הראייה המתקדם והאיכותי של Cognex מתוקף היותה המשווק העיקרי של מוצרים אלה באזור מדינת ישראל.

קונטאל ביצעה עשרות התקנות ברחבי המדינה, ואנו מזמינים אותך למלא את טופס יצירת קשר ולבחון את התקנות הראייה המתוחכמות שלנו מקרוב כדי להבין כיצד הן חוסכות למפעל זמן, משאבים, פסולת וכסף.

machine-vision2