בקרת מבנים ובקרת מיזוג

בקרת מבנים ו- HVAC&R

מאז ייסודה, חברת קונטאל טכנולוגיות פעילה מאוד בתחומי בקרת מבנים וה- HVAC&R (חימום, אוורור, מיזוג אוויר וקירור).

בהתאם לדנ”א שלה ולמסורת שלה, קונטאל טכנולוגיות מספקת פתרונות מקיפים באיכות גבוהה, אשר מתבססים מחד על שותפויות ממושכות עם ספקים מובילים כגון Siemens, Carel, Erie, Oventrop (בקרת מבנה) ועוד, ומאידך על הרמה המקצועית הגבוהה של העובדים וצוות המהנדסים של קונטאל עצמה, אשר מבטיחים התאמה אישית של הפתרון שייתן את המענה הטוב ביותר לדרישות הלקוח.

קונטאל מחזיקה מלאי גדול של חלקים הקשורים בבקרת מבנים ו-HVAC (חימום, אוורור ומיזוג אוויר) והדבר מאפשר שירות מהיר, כמו גם אספקה של פתרונות שלמים ללא זמן התראה מראש לצורך רכישה ושילוח של הציוד. בין היתר, אנו מחזיקים מלאי גדול של חיישנים ומתגים (טמפרטורה, לחץ, לחות, אנתלפיה, זרימה, מפלס, ריכוז גז וכד’), התקני PLC ובקרים, שסתומי בקרה למים וקיטור, מפעילי מדפים, וסתים של לחץ וזרימה, מדי אנרגיה, מוסיפי לחות, VFDs ועוד.

בקרת מבנים

מאז ומתמיד, קונטאל הייתה חלוצה בכל הנוגע לאספקת מערכות ממוחשבות של בקרת מבנים, ותמיד שמרה על המוניטין שלה בשוק כספקית של מערכות באיכות הטובה ביותר.

במהלך השנים האחרונות, וכתוצאה מאילוצים כלכליים וסביבתיים שונים, תחום בקרת המבנים התאפיין בשימת דגש על נצילות אנרגיה וחיסכון, וזאת לאור העובדה כי מערכות ה-HVAC מהוות את הצרכנים הגדולים והנפוצים ביותר בבניינים של ימינו. לקונטאל יש את הכלים, הידע והציוד הדרושים על מנת לספק פרויקטים ירוקים, ידידותיים לסביבה ובני קיימא, אשר מתאפיינים בנצילות אנרגיה.