220 משתתפים בכנס לקוחות מיזוג-אוויר משותף לקונטאל ולמיטב-טק

חברות קונטאל ומיטב-טק קיימוב-30 באפריל 2013 כנס לקוחות משותף בנושא “טכנולוגיות וחידושים בבקרת מיזוג-אוויר”.לכנס הגיעו משתתפים רבים, שכללו יועצים, קבלנים, מתקינים, סיטונאיםומנהלי אחזקה מכל רחבי הארץ. שתי החברות הציגו בכנס את מגוון הפתרונות שהן מציעות לשוק הבקרה כיום, ובתוך כך הדגימו את שיתוף הפעולה הפורה ביניהן,דברשהבהיר היטב את הסיבה למעמדן של שתי החברות, ביחד ולחוד, כמובילות בישראל בתחום בקרת מיזוג האוויר.

מר גדעון טילמן– מנכ”ל משותף בקונטאל – העלה על נס את פעילותן הפורייה והמשותפת של שתי החברות, וציין את סמליות התאריכים:בעוד מספר חודשים תציין קונטאל יובל שנים לקיומה, ומיטב-טק “הצעירה” תציין כמעט במקביל 25 שנות פעילות.

מר ישראל וולק ממיטב-טק הציג בכנס את סל המוצרים החדשים והחדשניים של החברה החל מרמת ה”חדר הממוזג”, וכן חשף לראשונה את תרמוסטט החדר בעל העיצוב החדשני מדגםNP2,שעתיד להחליף במהלך השנההקרובה את הדגמים ה”מיתולוגיים”ERT-50,EP2ודגמים אחרים.

כמו כן, הוצגו פתרונות מתקדמים של מערכות לבקרת מבנים מבוססותWEB,המצטיינות בידידותיות למשתמש, נוחות הפעלה ומוצעות בעלות תחרותית.

מר דני עציוני, מנהל הייצוא, תיאר את פעילותה המרשימה של מיטב-טק בחו”ל, והציג עשרות פרויקטים ומבנים מרשימיםמכל רחבי הגלובוס,שעבורם סיפקה מיטב-טק את ציוד בקרת מיזוג האוויר.

דגש מיוחד ניתןלסל פתרונות רחב של מיטב-טק להתייעלות ולחיסכון אנרגטי.

מר משה לייבה מקונטאל הציג והדגים בתצוגת הציוד את סל הפתרונות המגוון והרחב ביותר בשוק מיזוג האוויר כיום, מתוצרתן של חברות CAREL(איטליה) ו-SIEMENS(שוויץ). מגוון זה כולל, בין היתר,רגשים, בקרים, שסתומי בקרה ומפעילים משוכללים,הן כפריטים עצמאיים והן כחלק מהמערכות המתקדמות בעולם לבקרת מבנים מודולאריות,המכסות באופן מושלם מתקנים בכל גודל שהוא: ממבנים עם עשרות בודדות של נקודות בקרה,ועד לקמפוסים שלמים עם עשרות ומאות של חוגי בקרה מגוונים.

מר משה לייבה מקונטאל הציג בפני המשתתפים פתרונות מכאניים לוויסות מערכות המים במתקני מ”א מבית Oventrop(גרמניה), חברה בעלת ותק של 160 שנה(!)הנחשבת כאחת החברות המובילות בעולם בתחום זה.

מר גיא גיורא מקונטאל הציג מגוון מרשים של מוסיפי לחות (Humidifiers)מתוצרת חברתCAREL(איטליה), פתרונות מנִיית אנרגיית קירור וחימום מתוצרת SIEMENS, וכן מערכת תוכנה לחיוב כספי של צרכני מ”א בהתאם לצריכת האנרגיה בפועל ובהתאם לתעריפיתעו”ז של חברת החשמל.

מנהלי קונטאל ומיטב טק, מרגדעון טילמן וגברתמיכל גז, הדגישו בפני המשתתפים את שיתוף הפעולה ההדוק ואת הסינרגיה של קונטאל ושל מיטב-טק,תוך שימת דגש אסטרטגית על אספקת ציוד באיכות גבוהה ביותר, יכולת התאמת פתרונות תחרותיים לכל דרישה בתחום בקרת מיזוג האוויר, וכמובן, ליווי הלקוחות ומתן תמיכה לשם קבלת ביצועים אופטימאליים מן המערכות המסופקות.

משתתפי הכנס ציינו לטובה, הן את הרמה הגבוהה של ההרצאות והן את רמתהארגון הכנס. חלקם אף טרחו ושלחו למארגני הכנס מכתבי תודה שופעי מחמאות.

כללי