תערוכת אקלימה 2015

בתערוכת אקלימה שהתקיימה בתחילת נובמבר בגני התערוכה ת”א הציגו קונטאל ומיטב טק  ציוד ומערכות לבקרת מתקני מיזוג-אויר.

קונטאל הציגה את מבחר הפתרונות של חברת SIEMENS שכלל, בין היתר, רגשים לכל סוגי הפרמטרים הנדרשים במערכות מ”א, בקרים וכמובן את המגוון הרחב של שסתומי הבקרה והוויסות מתוצרת החברה. דגש מיוחד הושם על הקו החדש של שסתומי פרפר ממונעים מסידרה VKF42 הנותן מענה איכותי לבקרת ON/OFF או רציפה (0-10 VDC) בקווי מים בקטרים גדולים, במחירים תחרותיים (!)
עוד מבית SIEMENS הציגה קונטאל את מערכות בקרת המיבנה המתקדמות: DESIGO CC  המיועדת לפרוייקים בינוניים וגדולים ומערכת GAMMA המיועדת לפרוייקטים קטנים ובינוניים המבוססת על תקשורת KONNEX.
כמובן שלא נעדרו מהצוגה גם מערכות מדידת ספיקה ומנִיָית אנרגיה מתוצרת החברה.

בנוסף הוצגו: מערכות הוספת לחות מתוצרת חברת CAREL – איטליה, לרבות מערכת HUMISONIC  החדישה הפועלת על עקרון אולטראסוני ומיועדת בעיקר ליישומים הדורשים דיוק בוויסות הלחות תוך צריכת אנרגיה מינימאלית.
ומערכות VAV איכותיות מתוצרת BARCOL AIR – הולנד הכוללות בקר מתקדם עם תקשורת BacNet למערכת בקרת המיבנה.

חברת מיטב-טק הציגה בין היתר, תרמוסטט דיגיטלי חדשני ומעוצב, עם מסך מגע להפעלת פונקציות רבות כגון: בקרת טמפרטורה, מהירויות מפוח, מיתוג תאורה, מצב פעולה קרור/חימום/אוורור/אוטומטי), עם אפשרות לתקשורת RS485,WIFI   ומשטרי עבודה יעודיים (שבת וכו’).
כמו-כן, הוצגו בביתן סידרה חדשה של תרמוסטטים מקומיים בעיצוב חדש לפיקוד יחידות מפוח-נחשון להתקנה מעל הטיח ומערכת  WEB-3 TCP/IPלבקרה ושליטה של יחידות מיזוג האויר באמצעות רשת האינטרנט.

1

2

כללי