שדרוג מערכות בקרה לצ’ילרים

חברת קונטאל מייצגת מזה כי עשור את חברת  CAREL  איטליה בכל מגוון פעולתיה: קירור, מיזוג אויר ומוסיפי לחות. חברת CAREL מובילה בפיתוח ויצור בקרים יעודיים  לצ’ילרים בשיתוף פעולה עם רוב היצרנים המובילים בעולם.

חברת קונטאל משווקת את הבקרים לצ’ילרים  דרך 2 ערוצים:

  1. האחד, אספקה ליצרנים מקומיים : כמו חברת יוניק , ש.ק. , מק”מ הנדסה ועוד.
  2. ערוץ השני הוא שרותי שדרוג מערכות בקרה ישנות כולל החלפת הבקרים בצ’ילרים הקיימים.

מערכת של CAREL הכוללת שסתום התפשטות אלקטרוני + דרייבר + שדר לחץ וטמפרטורה מסופקת ממלאי קונטאל לאספקה מיידית. ובמחירים תחרותיים. כמו כן פער המחירים של חלקי חילוף (למשל סליל לשסתום התפשטות או רגשים) מגיע למאות אחוזים בין מוצרים שלנו ל”מקוריים” של אותם יצרנים.

בתמונות ניתן לראות אחד הפרויקטים להחלפת מערכת בקרה של צילר. הפרויקט בוצע ע”י חברת דן אחזקות בנתניה. צילר מתוצרת TRANE ,170 טון קרור עם 2 מדחסים בורגיים. במסגרת הפרויקט בנוסף להחלפת המדחסים ע”י חברת דן אחזקות החליפו בקר, שדרי לחץ וטמפרטורה , שסתומי התפשטות אלקטרוניים ודרייברים להפעלתם.

הנסיון שנצבר כולל  בנוסף להחלפת בקר גם החלפת שסתומי התפשטות משסתום מסוג מכאניים לשסתומי התפשטות אלקטרונים. המוצרים החדשים מצטיינים ביכולת גבוהה הכוללת עליה משמעותית ביעילות המכונה ( c.o.p ) שמירה מדייקת  על super heat, החשיבות הנה בשמירה על יציבות עבודת המכונה, דבר הגורם לחיסכון משמעותי בצריכת החשמל ומאריך לאין שיעור את אורך החיים של המדחסים.

חשוב לציין שכל הבקרים פועלים על פי הגדרות מוכנות מראש ולא דורשים פיתוח תוכנה, כל ההכנה מגיעה ישירות מחברת CAREL, הדבר נכון למדחסים בורגיים ולבוכנתיים, המוצר כולל ידע שנצבר בלמעלה מ 40 שנות ניסיון – כלומר ניסיון של אלפי מכונות דבר הנותן יתרון מובהק על פני תוכנה שנכתבת במקום.

חברת קונטאל בשיתוף עם חברת דן אחזקות וחברות נוספות שהוכשרו לכך מסוגלת לתת פתרון בהחלפת בקרים ואביזרים נילווים לכל צ’לר שקיים אצלכם כולל הפעלתו, הדרכת הצוות המקומי ותמיכה טכנית.

פרטים ניתן לקבל אצל משה לייבה  moshel@contel.co.il

כללי