קונטאל ITS מטמיעה מערכת לניהול הייצור במפעל המלוחים של שטראוס

שטראוס החליטה על הטמעת מערכת חדשה לניהול הייצור ו לאחר תהליך בחינה ארוך בחרה בפתרונותיה של קונטאל I.T.S. היקפו של הפרויקט כ- 500 אלף ש”ח.

חברת קונטאל I.T.S בע”מ, ספקית פתרונות תוכנה לניהול הייצור מקבוצת קונטאל, מטמיעה מערכת MES (Manufacturing Execution Systems) לניהול ריצפת ייצור במפעל המלוחים של שטראוס בשדרות.

במסגרת הפרויקט מוטמעת בימים אלו במפעל המלוחים של שטראוס בשדרות מערכת ניהול רצפת ייצור על ידי קונטאל I.T.S, באמצעות טכנולוגיה חדישה של החברה.

המערכת תהווה כלי תפעולי חיוני לפעילות שטראוס. ותאפשר להנהלת החברה נגישות ישירה למידע אודות תפוקות, מלאים, השבתות וכדומה, וכך תשפר את שליטת הדרגים הניהוליים בהיבטים השונים של הייצור ושל שרשרת האספקה. כמו כן, מספקת המערכת יכולות לשיפור אבטחת האיכות, ועקיבות ( Traceability).

שי גרשון, מנכ”ל קונטאלI.T.S מוסר כי I.T.S ממשיכה להוביל ולפתח את שוק ה-MES בישראל, אנו צופים כי שטראוס תמשיך בצמיחה הודות למדיניות החברה הדוגלת בהשקעה לצורך התייעלות ארגונית. בדומה לפרויקטים אחרים שהתקנו בתעשייה, תספק כלי תפעול מעולים לשיפור שליטת דרגי הניהול השונים, ותקנה לשטראוס גמישות ושקיפות ברצפת הייצור”.

לדברי יהודה אשש[, מנהל התפעול בשטראוס מלוחים הטמעת מערכת חדשה לניהול הייצור תאפשר לחברה להמשיך בתהליכי המצוינות התפעולית. המערכת החדשה חיונית ותהווה מנוף משמעותי להתייעלות בתחום שימוש החומרים, העבודה נצילות הציוד ושיפור תהליכי האיכות. ההחלטה על הטמעת המערכת זכתה לתמיכה מצד הדרגים הבכירים של החברה. אנו צופים כי המערכת תשפר מאוד את השליטה וקבלת המידע המידי החיוני לשם גמישות ויעילות מרביים ברצפת הייצור”.

אודות שטראוס מלוחים

חברת שטראוס פריטוליי הינה חברה לייצור ושיווק של חטיפים מלוחים לשוק הישראלי, החברה בבעלות 50% שטראוס ו 50% PEPSICO שהינה החברה הגדולה ביותר בעולם לייצור חטיפים מלוחים.

חברת שטראוס מייצרת ומשווקת מותגים ידועים וחזקים כמו תפוצ’יפס, דוריטוס, שוש וצ’יטוס. מרכז התפעול של החברה ממוקם בשדרות אשר מייצר את המוצרים בסטנדרטים גבוהים של בטיחות מזון ואיכות ומתבססת על טכנולוגיה וידע מחברת PEPSICO .

אודות קונטאל ITS

חברת קונטאל ITS מקבוצת קונטאל הנה ספקית פתרונות תוכנה לניהול ריצפת ייצור. MES – Manufacturing Execution Systems. פתרונות התוכנה של החברה מעניקים מענה בשכבה שבין רצפת הייצור ושכבת ה-ERP. לחברה ניסיון רב בהתקנת מערכות ניהול ייצור ללקוחות הפועלים בסביבה רגולטיבית, כגון תעשיות המזון והמשקאות, תעשיית הפרמצבטיקה, תעשיות הרכב ועוד. בין לקוחותיה של החברה נמנים: יוניליוור, מקורות, נירלט, אבן קיסר, ומפעלי הפרמצבטיקה המובילים בישראל ובעולם.

כללי