קונטאל שותפה בחברת MMTS

קבוצת קונטאל ממשיכה להתרחב – מגדילה את היצע הפתרונות שלה בתחום “סוף קו הייצור” (שינוע ואריזה אוטומטית) – נכנסה לאחרונה כשותפה בחברת MMTS.
חברת   MMTS מכפר תבור היא חברה ותיקה העוסקת בתכנון ואספקה של פתרונות אריזה משולבים לתעשיה. בין היתר, מספקת החברה מכונות אוטומטיות לקשירה באמצעות סרטי פלסטיק, מכונות עטיפה בסטרץ’ ושרינק, כמו גם חומרי אריזה מתכלים כגון סרטי קשירה מפלסטיק ופלדה. לחברה פתרונות בתחום מערכות סימון תעשייתיות בדיו ובלייזר, מערכות רזולוציה גבוה, מערכות הדפס והדבקה ,מערכות שירוול ועוד. בתחום השינוע מציעה החברה פתרונות אוטומטים כוללים ליצרניי הקרטון . צוות המהנדסים והטכנאים המיומן של החברה מספק שירותים בפריסה ארצית וערוך לתת מענה מהיר ללקוחות הקבוצה.

השותפות בין קונטאל ו-MMTS מאפשרת שילוב והרחבה של סל הפתרונות לתעשייה של שתי החברות בזכות ידע וניסיון הנדסי רב שנים. שילוב בין פתרונות סוף הקו של MMTS לבין תחומי הפעילות הקיימים של קונטאל בתחום המערכות האלקטרומכניות, מערכות הרובוטיות, מתוצרת FANUC, מערכות ההינע המדויקות מתוצרת ALLEN-BRADLEY/ROCKWELL AUTOMATION מייצרים ערכים נוספים לקהל הלקוחות המשותף בתעשייה של שתי החברות.

כללי