Trunovate מתרחבת לשוק הבינלאומי

מזה יותר מעשור שטרונובייט, חברת הבת של קבוצת קונטאל המספקת פתרונות לניהול ייצור לתעשייה ופתרונות אינטגרציה בתחום התוכנה, מיישמת ומפתחת מוצרים בהצלחה רבה בשוק הישראלי.

במהלך השנים, החברה ביצעה פרויקטי ניהול ייצור (MES) במפעלים הבולטים ביותר בתעשייה הישראלית כגון טבע, דקסל, יוניליוור, שטראוס, נטפים, אבן קיסר ורבים נוספים וביססה את מעמדה כספקית המובילה בישראל למערכות ניהול הייצור.

באופן טבעי בעקבות ביצוע פרויקטים רבים, הגיעה ההכרה כי יש לפתח מוצר המשלב את הידע שנצבר בפרויקטים השונים ואת הידע והניסיון של עובדי החברה בתחום ניהול הייצור ומערכות תוכנה, וכך בשנת 2005 שוחררה הגרסה הראשונה של מערכת ניהול הייצור של קונטאל אשר פותחה בטכנולוגיה העדכנית ביותר בזמנה ושילבה מודולים מתקדמים לניהול ייצור כגון יעילות מפעלית, איכות, עקיבות ועוד.

מאז 2005 פרויקטים רבים נוספו לתיק העבודות של Trunovate. כל הפרויקטים עשו שימוש במוצר ניהול הייצור החדש ועברו התאמות כאלה ואחרות לאחר שלב האיפיון, כדי להתאים באופן מלא לצרכי הארגון. במקביל, בכל שנה (מאז ועד היום), שוחחרה גרסה חדשה של המערכת אשר שילבה חידושים פונקציונאליים שנעשו באותה שנה בפרויקטים השונים ובתנאי שהיו רלוונטיים לכלל התעשיות, ושודרג ממשק המשתמש והחוויה הכללית של המערכת.

בו בזמן, בטרונובייט “לא שוקטים על השמרים” ולצד פיתוח המוצר ויישום של פרויקטים בכל שנה, אופיינו ופותחו מוצרים נוספים והוטמעו בארגונים, וניכר היה שהביקוש למוצרי החברה הלך וגדל.

בשנת 2013, לאחר שנים של הצלחה בשוק הישראלי עם מוצרי קונטאל (MES, OEE ומובייל) הוחלט לפתח אסטרטגיה להפצת המוצר בשווקים שמעבר לים ולהשקיע את המשאבים הדרושים לכך. שורטטו שרטוטים, הוצבו יעדים, הושקעו הכספים והחל מהלך חיפוש אחר מפיצים פוטנציאליים.

2

המפיצים נחשפו בהדרגה למוצרי החברה שאנו מציעים והתגובות היו נלהבות. מתברר שהאתגרים של מפעלי תעשייה בכל העולם הם דומים והפרקטיקה והניסיון שעליהם ביססנו את מערכת ניהול הייצור “פוגעת בול במטרה” ועונה על צרכיהם של מפעלי תעשייה באירופה, בארה”ב ובאמריקה הלטינית, כשם שהיא עונה על צרכי מפעלי התעשייה הישראלית.

וכעת זה רשמי..
לאחר חתימה על הסכמי הפצה עם מספר מפיצים, החל משנת 2014, קונטאל מפיצה באופן רשמי את המוצרים הבאים בשוק הבינלאומי:

מערכת ניהול ייצור (MES)– מוצר מודולארי בעל 12 מודולים בסיסיים ו-9 מודולים אופציונאליים המאפשר לייעל את משאבי הייצור של המפעל. המערכת מפותחת בטכנולוגייה המתקדמת ביותר המערכת הינה גנרית ומתאימה למגוון תעשיות, כמו גם לתהליכי ייצור דיסקרטיים, מנתיים ורציפים כאחד.

ייחודה של המערכת בכך שהיא תוכננה להיות מערכת גמישה כך שתאפשר התאמה מלאה לצרכי הלקוח ובמאמצים מינימאליים ובכך שריבוי המודולים שלה מאפשרים פונקציונאליות מאד רחבה למפעלי תעשייה.

3

מערכת יעילות מפעלית (OEE)– פותחה כ-SPINOFF למערכת ניהול הייצור, בשנת 2007.

המערכת מאפשרת מדידת OEE לפי קווי ייצור, עם רמת פירוט וניתוח גבוהה מאד ומסופקת כחבילת מדף קשיחה (ללא התאמות) יחד עם לוח בקרה מתוכנת וגשש למניית התפוקה מכל קו ייצור/אריזה.

ייחודה של מערכת בכך שהיא מציעה פונקציונאליות מירבית בתחומה (OEE) ומכיוון שלא מבוצעות בה התאמות, תהליך ההטמעה בארגון אורך מספר ימים בודדים.

מערכת מובייל למידע מפעלי בזמן אמת– מערכת ייעודית למכשירים ניידים (טלפונים חכמים וטאבלטים) המאפשרת למשתמש לנטר בזמן אמת נתונים תפעוליים ממערך הבקרה במפעל.
המערכת ייחודית במספר מובנים:

  1. מבוססת שירות ענן(SAAS)
  2. מידול המפעל, שליפת הנתונים, פרסונליזציה של התצוגות – הכל מבוצע מהמכשיר הנייד וללא צורך בידע מוקדם
  3. ניתן לנהל מספר מפעלים במקביל ומספר משתמשים לא מוגבל לכל מפעל. בכל למעשה התוכנה מיועדת גם לחברות אינטגרציה הרוצות לאפשר ללקוחותיהם פתרון ניטור מודרני, זמין ונוח
  4. ניתנת ליישום תוך דקות
  5. מחיר נמוך – מחיר חודשי לכל משתמש

4

לסיכום,

במודל הפצה בינלאומי המבוסס על מכירת רשיונות התוכנה, אנו מחוייבים לתהליך מוקפד של הוצאת גרסאות אשר מתבססות על צרכיהם של הלקוחות בשוק המקומי ובשוק הבינלאומי כאחד.
מכיוון שכך, אנו מאמינים שתהליך זה בו צרכי השוק הבינלאומי יגיעו אלינו דרך המפיצים יגרום להרחבה מתמדת של יכולות המוצרים ויבטיח חידושים פונקציונאליים וטכנולוגיים בכל שנה.

כללי