קונטאל מתקדמת בשישה צירים עם FANUC

קונאטל הנציגה הרשמית של FANUC בישראל

fanuc_01

FANUC – חברה מס’ 1 בעולם בתחום הרובוטים בעלת מגוון רחב של רובוטים בעלי כושר הרמה של עד 2.35 טון וזרוע של עד 4.68 מטר המותאמים לשימוש בכל תחומי התעשייה והאוטומציה.

יתרונות השימוש של אוטומציה עם רובוטים תעשייתיים של FANUC:

איכות:

לרובוטים תעשייתיים של FANUC יש את היכולת לשפר את איכות המוצר באופן דרמטי. יישומים מבוצעים בדייקנות ותדירות גבוהים בכל פעם. רמה זו של עקביות עלולה להיות קשה להשגה בכל דרך אחרת. הרובוטים של FANUC הולכים ומשתפרים עם הזמן וכבר כיום לחלק מהרובוטים המדויקים של FANUC יש יכולות חזרתיות של MM0.01±.  בנוסף, קונטאל משלבת מערכות ויז’ן חכמות של COGNEX עבור פרויקטים יותר מורכבים על מנת להוסיף “עיניים” לרובוט.

תפוקה:

עם הרובוטים, התפוקה תגדל באופן מיידי והייצור יושפע מכך לטובה באופן ישיר מאחר ולרובוט יש את היכולת לעבוד במהירות קבועה ללא צורך בהפסקה, שינה או חופשות, לכן הרובוט בהכרח מייצר טוב יותר מעובד אנושי.

בטיחות:

בזכות השימוש ברובוטים, רמת הבטיחות במקום העבודה עולה. עובדים מועברים לתפקידי פיקוח, כך שהם כבר לא נדרשים לבצע יישומים במסגרות מסוכנות.

חיסכון:

קונטאל, עם ניסיונה הרב באוטומציה, תוכל לעזור לך לברר כמה כסף אתה יכול לחסוך ע”י שימוש  ברובוט. בנוסף, שיפור בטיחות העובד מוביל לחיסכון כספי ללא חשש לבריאות העובד ועלויות הביטוח למעסיקים יורדות משמעותית. נוסף על כך, יש שיפור משמעותי באיכות המוצר ובשביעות רצון הלקוח.

באמצעות השימוש ברובוטים של FANUC  ובשילוב צוות המהנדסים המנוסה של קונטאל ביצענו כמה וכמה פרויקטים וביניהם:

  • בדיקת איכות היצור של מעגלים מודפסים.
  • פרוקטי PICK & PLACE.
  • פרוקטי משטוח (PALLETIZING).

פרויקטים לטיפול גמר במתכות – ציפוי זהב וכד’.

fanuc_02
fanuc_03
כללי