קונטאל מרחיבה פעילותה בתחום הרובוטיקה תשווק את קו מוצרי הרובוטים של הענקית היפנית – FANUC

קונטאל תחל בשיווק רובוטים ופתרונות בתחום הרובוטיקה של חברת FANUC.

חברת קונטאל הודיעה על שיתוף פעולה עם ענקית האוטומציה – חברת FANUC. FANUC הינה חברה יפנית, מספר 1 בעולם בשישים השנים האחרונות בתחום פתרונות אוטומציה למפעלים. החברה שמה לעצמה למטרה להמשיך ולהיות בחוד החנית של התעשייה תוך הגדלת התפוקה והקטנת העלויות בתחמי התעשייה השונים. החברה מתגאה באמינות גבוהה תוך אימוץ גישה ממוקדמת ללקוח, שירות ברמה עולמית ופתרונות אינסופיים לרובוטים תעשייתיים.

“שיתוף הפעולה עם פאנוק משרת את החזון של קונטאל לפתח את תחומי הפעילות של החברה בתחום המכונות והאוטומציה” אומר שי גרשון, סמנכ”ל הנדסה של החברה. “פאנוק, היצרנית הגדולה בעולם בתחום הרובוטיקה ,משתלבת היטב עם כיוון ההתפתחות של החברה, ומהווה פתרון משלים נוסף להתפתחות שביצעה קונטאל בשנים האחרונות בתחום האוטומציה עם השותפות האסטרטגיות שלה – חברת Rockwell Automation בתחומי הבקרה, וחברת COGNEX בתחום הראייה המומחשבת” – הוסיף גרשון.

במסגרת הפעילות החדשה גייסה קונטאל מהנדס מוביל בתחום המכטרוניקה והרובוטיקה, מר עידן רוזנס, שירכז את הפעילות ההנדסית של קונטאל בתחומי הרובוטיקה בחברה. במסגרת שיתוף הפעולה החדש קיימה פאנוק הדרכה ייעודית לצוות קונטאל, ובימים אלו מוקמת מעבדת רובוטיקה חדשה בקונטאל בהשקעה גבוהה.

“אנו מעריכים כי בזכות שיתוף הפעולה העולמי בין Fanuc לבין Rockwell Automation , תצליח קונטאל להעניק ערכים מוספים ללקוחותיה בתעשייה ולסייע במתן פתרונות אינטגרטיביים כוללים בין מערכי האוטומציה והבקרה הקיימים לבין מערכות הרובוטים התעשייתייים” – אומר גיל ליסוביץ, מהנדס מכירות בקונטאל. “באמצעות ספריות אוביקטים מוכנות בבקרים המתוכנתים של רוקוול, ניתן לבצע אינטגרציה מלאה בקלות תוך שימוש בפרוטוקול התקשורת התעשייתי הפופלרי – Ethernet/IP”.

למידע נוסף השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”false”]
כללי