קונטאל מרחיבה את פתרונות ווסתי מהירות המנועים

חברת קונטאל מרחיבה את טווח ההספקים של ווסתי המהירות
Allen-Bradley PowerFlex 755 AC

וסתי מהירות גבוהי הספק חדשים מעניקים למשתמשים גמישות מורחבת ביישומים, יכולות אבחון מתקדמות ועיצוב המבטיח גישה נוחה.

בצעד ראשון מתוך מספר צעדים מתוכננים מרחיבה חברת Rockwell Automation את טווח ההספקים של וסתי המהירות מתוצרתה עד 450 קילו-ואט/700 כ”ס. מטרת הרחבה זו היא לאפשר למשתמשים גמישות משופרת ביישומים. וסת ה-PowerFlex 755 AC, הכולל תכונות דיאגנוסטיקה מתקדמות ועיצוב מודולרי, מתאים במיוחד ליישומי בקרת מנועים במגוון תעשיות כבדות, כגון תעשיות הנפט והגז, צמיגים וגומי, ייצור תזקיקים, טיפול בחומרים, מתכות וכרייה.

“המשוב שקיבלנו מהלקוחות לגבי התכונות הרצויות לווסת מהירות בעל הספק גבוה, נתן לנו את כל המידע הדרוש כדי לצרף לסל המוצרים שלנו  את סדרת הווסתים לטווח ההספקים של וסתי ה-PowerFlex 755”, אומר נמרוד הורביץ, מנהל טכנולוגיות בתחום וסתי המהירות בחברת קונטאל. “הלקוחות ציינו שהם זקוקים לאמינות גבוהה, לתחזוקה קלה ולאפשרויות בקרה נפוצות כדי לסייע בצמצום המלאי וכמות חלקי החילוף. וסת זה עומד בכל הדרישות הללו ומספק למשתמשים גמישות משופרת בהתקנה ובהפעלת היישומים, זאת לצד תכונות דיאגנוסטיקה מתקדמות הדרושות לצמצום זמני השבתה ולהגנה על השקעות קריטיות בציוד.”

תכונה מרכזית של וסת המהירות PowerFlex 755 בעל טווח ההספקים המורחב היא יכולת השליפה, המאפשרת גישה קלה לכל חלקי הווסת וביצוע מהיר של פעולות התקנה ותחזוקה. העיצוב המודולרי של הווסת מפשט את החלפת רכיביו השונים, כגון מאווררים, מעגלים חשמליים ומכללי משנה עיקריים.

מודולוריות זו גם מאפשרת לממיר ולתא הבקרה של וסת המהירות להישאר ביחידה בשעה שהמהפך נשלף, כך שחיווט הבקרה יכול להישאר מחובר. יתרון נוסף הוא האפשרות להתקין את תא הבקרה של הווסת מרחוק במטרה להבטיח גישה נוחה לבקרת המתח הנמוך וליכולות האבחון.

Power Flex 755

יכולות האבחון המתקדמות כוללות חיווי לגבי נתיכים שרופים או קצרים במגנים מפני מתחי יתר. מעבר לכך שהתרעות אלה מועברות ללוח הפיקוד הראשי כדי להקל על פתרון הבעיות, הן גם מספקות הגנה חיונית בתוך וסת המהירות ובכך מסייעות בהגנה על השקעות הלקוח בציוד. יכולות הניטור והמעקב לגבי נתוני ההפעלה במאווררים, במחזורי ממסר הקלט/פלט ובזמני הריצה של המנוע מספקות גם נתונים חשובים לתחזוקה ומסייעות בצמצום זמני ההשבתה.

וסת המהירות PowerFlex 755 מגיע כשהוא מצויד ביציאת אתרנט מובנית ובחמישה חריצי הרחבה אופציונליים, המאפשרים למשתמשים להתאים את הווסת בצורה מיטבית ליישום שלהם. אפשרויות ההרחבה כוללות I/O, feedback, בטיחות, תקשורת נוספת ובקרות נוספות.

מעתה, וסת המהירות PowerFlex 755 תומך במצב Rockwell Automation Integrated Motion ומאפשר להגדיר את תצורתו ולשלוט בו באמצעות פרופילי תנועה ומערכי הוראות מתוך בקר ControlLogix של Allen-Bradley עם תוכנת RSLogix 5000 מוטמעת מבית Rockwell Software. היכולת לתמוך בהתקנים שונים – וסתים בעלי תדירות משתנה, וסתי תנועה, התקני I/O, מפעילים חכמים והתקנים אחרים בחיבור אתרנט או IP על-גבי רשתות נפוצות – מסייעת להגדיל את גמישות היישום, לשפר את ביצועי המערכת ולהפחית את העלויות ההנדסיות.

הרחבת טווח ההספקים מגדילה את היכולות שמציע וסת המהירות PowerFlex 755 AC לרמות של 0.75 קילו-ואט (1 כ”ס) עד 450 קילו-ואט (700 כ”ס) עבור הזנה של VAC400/480. הרחבה זו מבטיחה עוצמה, נוחות, גמישות וביצועים משופרים במשפחת מוצרים אחת.

למידע נוסף והצעת מחיר- השאר/י פרטים וניצור קשר בהקדם

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”false”]
כללי