קונטאל חתמה על הסכם הפצה בלעדי בישראלעם חברת Kepware העולמית

חברת Kepware מציעה פתרונות תוכנה לבקרים,שרתי OPC  ודרייברים, אשר באמצעותם ניתן להתחבר לכמעט כל סוגי הבקרים הקיימים בעולם, בצורה קלה, מהירה ואמינה ביותר.

Kepware נוסדה בשנת 1995 ומתחילת דרכה התמקדה בנישה מאד ספציפית – פיתוח פתרונות לקישור בין שלל סוגי בקרים, דרך סטנדרטים ופרוטוקולים נפוצים, לשכבת תוכנה אשר יושבת מעליהם, לרבות מערכות HMI, SCADA  ו-MES.

מכיוון שעוד בתחילת דרכם, קפוור הבינו שבתחום התעשייה אין מקום לבעיות או תקלות, הם חרטו על דגלם לייצר את המערכות החזקות והאמינות ביותר שקיימות בשוק הדרייברים, תוך שימת דגש נוסף על פשטות וקלות השימוש כדי שכל מי שיש לו צורך “לדבר” עם רכיב בקרה או חומרה ברצפת הייצור שלו יוכל לעשות זאת בקלות ובמהירות, ולרוב ללא תמיכה טכנית כלל. פשוט כי אין בה צורך.

מוצרי קפוור מפגינים אמינות נדירה לאורך שנות קיומם הרבות בשוק וזאת הודות למדיניות יוצאת דופן בתחום זה שגורסת כי על כל איש פיתוח בחברה ישנו איש בדיקות (QA) וכך למעשה נוצר יחס של 1:1 בין הפיתוח לבדיקות אשר מביא לשוק מוצר שנבדק בכל סוגי הסביבות והעומסים ומרגע צאתו לקהל הרחב הוא בשל ומוכן לעבוד במרחב התעשייתי מבלי שיש צורך לדאוג לתפקודו התקין.

לחברת Kepware סל מוצרים משלים, תוספים לשרת ה-OPC (KepServerEX) המוכר והטוב.
אלה חלק מהמוצרים אותם ניתן לרכוש כתוספים (Plug-ins):

  • לינק מאסטר (Link Master)  – כלי המאפשר העברת מידע (תגים) בין שרתי OPC השונים של קפוור. כך למעשה ניתן לחברת דרייבר (שרת OPC) לבקרים מסוג אחד, שרת נוסף לברים מסוג אחר ולאפשר להעביר ביניהם מידע בצורה פתוחה ושקופה מבלי שיש צורך כלל לקלוט את המידע הזה בשכבת ה HMI .
  • ·         תגים מתקדמים (Advanced Tags)– תוסף זה מאפשר לבצע מניפולציות חישוביות על התגים הנקלטים בשרת ה-OPC .

ניתן למדוד את משך הפעולות בייצור, לסכם אירועים, לבצע ממוצעים וסטיות תקן לקבוצות של תגים, לבנות התניות לאיסוף נתונים ועוד.

  • אירועים והתראות (Alarms & Events)– ביצוע קליטה של אירועים ומעקב אחריהם, ביצוע הפעלות, קבלת הודעות אינפורמטיביות וקיום של עקיבות מלאה (Audit Trail) וכל זאת בשרת ה-OPC ללא צורך לנהל זאת במערכת ה-HMI
  • שמירת נתונים (Data Logger) – חיבור לבסיס נתונים דרך חיבור ODBC  לצורך שמירת המידע מהבקרים. התקנה פשוטה וביצועים סופר-מהירים.

 keps

קונטאל וקפוור עובדים יחד כבר קרוב ל-15 שנים, אשר במהלכן קונטאל ביצעה עשרות רבות של פרויקטים והשתמשה במוצרי קפוור לצורך חיבור בין שכבת הבקרה לבין שכבת התוכנה שמעליה.

לאחרונה הוחלט בהנהלת שתי החברות כי לאור הביקוש הקיים בשוק הישראלי לפתרונות קפוור השונים יש מקום להעמקת שיתוף הפעולה ועל-כן קונטאל הפכה זה מכבר למפיצה הבלעדית של מוצרי קפוור בארץ .

במסגרת זו, קונטאל תספק את כל השירותים הנדרשים לקהל הלקוחות בארץ, החל מתמיכה בשלב הערכת המוצר (Evaluation), דרך מכירת המוצרים וכלה בשירות ותמיכה שוטפת ללקוחות.כמו-כן, קונטאל תקיים הדרכות מקצועיות וימי-עיון על מוצרי קפוור השונים ומועדי ההדרכות יפורסמו באתר קונטאל (https://www.contel.co.il).

ערוצי המכירה והתוכנית לאינטגרטורים

את מוצרי קפוור השונים ניתן להוריד באתר חברת KEPWARE (http://kepware.com) ולהתחיל להשתמש בהם בצורה מיידית. המוצר בגרסת ההערכה (Evaluation) מספק זמן עבודה של שעתיים מרגע הפעלת השירות (Service) ולמעשה מאפשר לארגונים לקבל הוחכת היתכנות לגבי התאמת המוצר לדרישותיהם.

קונטאל תפיץ את מוצרי Kepware  לאינטרגוטרים וללקוחות סופיים אשר יפנו בפניה ישירה לקונטאל או בפניה לחברת קפוור (http://kepware.com).
בימים אלה קונטאל משיקה תוכנית מכירות וינתנו הנחות מיוחדותלחברות אינטגרציה שיבחרו להשתמש במוצרי קפוור בפתרונות אותם הם מספקים.

למידע נוסף אודות התוכנית לאינטגרטורים או לכל מידע אחר בנוגע למוצרי קפוור אנא צרו קשר עם מרכז תיאום המכירות,  אורלי נאסי, 03-9260340, orlyn@contel.co.il

 

כללי