קונטאל חשפה את האסטרטגיה שלה בנושאי אספקת מים ואיכות הסביבה בתערוכת WATEC 2009

במסגרת אירועי התערוכה הבינלאומית ה- 5 והכנס ה- 2 לטכנולוגיות מים, אנרגיה חלופית ואיכות סביבה, אשר התקיימה בתאריכים 19-17 בנובמבר 2009, בגני התערוכה בתל אביב, חשפה קונטאל את פתרונותיה לנושא אספקת המים ואיכות הסביבה.

במסגרת אירועי התערוכה הציגה קונטאל את הזיקה בין מים לבין אנרגיה כמו גם נושאים אחרים, כגון: פתרונות בתחום יעילות ואספקת המים, התפלה, מערכות אנלייזרים ודגימה לניטור גזים ומים, ופתרונות בקרה לטיהור .

זו הפעם הראשונה בה הציגה קונטאל את חברת HYDROCOM אשר נרכשה לאחרונה ואת ה- Road Map של  המוצר שלה –   מערכת SCADA  המותקנת גם בחברת מקורות ושולטת על כ 3,000 נקודות קצה של חברת המים הארצית.

ההתעניינות במערכת היתה רבה ומשלחות רבות מחו”ל הגיעו בכדי לשמוע ולקבל מידע על כלי האוטומציה והתפעול היעיל והחסכוני שמציעה המערכת .

המשלחות איתן נפגשנו כללו מקבלי החלטות בכירים ביותר הן בדרגים הממשלתיים והן בחברות ובתאגידים פרטיים. “השקענו מאמץ בהכנות לקראת התערוכה, נוכח ההכרה כי היא מהווה חלון הזדמנויות עבור קבוצת קונטאל. מדובר בהצגת חידושים וטכנולוגיות רלוונטיות בתחומי פעילות שונים של קונטאל ואני בטוח כי בעקבות חשיפה זו  תינתן הזדמנות להתחיל במו”מ לקראת ניהול קשרי סחר ושיתופי פעולה בינלאומיים” – אמר שמעון גרשון, מנכ”ל ובעלים בקבוצה.

כמו כן , הציגה קונטאל בתערוכה אנלייזרים ומערכות דגימה לניטור גזים , גז כרומטוגרף אשר מלבד היישום העיקרי שלו בתעשיית הפטרוכימיה משמש כיום גם למדידות מיוחדות לצרכי איכות הסביבה ביישומים רבים בתעשייה הכימית כאשר נדרש ניטור והפרדה של גזים אשר אין אפשרות לבצע בעזרת אנלייזרים  סטנדרטים .

חברת DURAG הציגה אנלייזרים חדשים למדידות בארובות רטובות בעזרת מערכת EXTRACTIVE ואנלייזר אופטי דגם DR-800.

חברת LAR שמתמחה באנלייזרים ל TOC הציגה סדרה של אנלייזרים ללא הצורך בקטליסט ולמדידה של TOC ברמות של PPB הנדרשות לתעשייה שבה נדרש מים נקיים  UPW (ULTRA PURE WATER ).

[imagebrowser id=1]

כללי