קונטאל ומיטב-טק בתערוכת אקלימה 2013

כמידי שנתיים, גם השנה חלקו קונטאל וחברת הבת שלה מיטב-טק ביתן יפהפה בתערוכת “אקלימה 2013” שהתקיימה בסוף אוקטובר בגני התערוכה בתל-אביב.

התערוכה המאורגנת על ידי קבוצת שטיר ומתקיימת זו הפעם ה-22, עוסקת בתחומי מיזוג-אויר, קרור, חימום, אוורור והתייעלות אנרגטית תחומים בהן מתמחות שתי החברות ומשלימות זו את זו במגוון הפתרונות שאותן מציעות בישראל ובחו”ל.

בקונטאל ניתן השנה דגש על ציוד הבקרה המתקדם מתוצרת חברת סימנס שמציעה מגוון רחב של ציוד קצה הכולל שסתומי בקרה מסידרתACVATIX™ האיכותית, רגשים מסידרתSYMARO™ ובקרים מסידרתSYNCO™. כמו-כן הוצגו פתרונות של מניית אנרגיה ומדידת ספיקה וכמובן מערכות בקרת המיבנים המתקדמות מסידרתDESIGO™.

תצוגה בולטת בביתן היתה גם למוצרי CAREL המצטיינים באיכותם שכללו בין היתר: בקרים אוניברסליים מסידרתPcO™, בקרים יעודייםלקרור ושסתומי התפשטות אלקטרוניים. כמן-כן, הוצגו מערכות הוספת לחות המתקדמים של החברה.

לא נעדר גם מקומם של מערכות ה- VAV מתוצרת BARCOL-AIR, שסתומי מפוח נחשון מבית “שגיב” ורגשי מדידת ה-CO לחניונים.

חברת מיטב-טק שמה דגש השנה על…עיצוב ביתן “ידידותי ללקוחות” באווירה ביתית ,עם כורסאות נוחות לישיבה , מתקן לבירה מהחבית , ומסך טלוויזיה ענק בגודל 70 אינץ’ שעליו רצה תצוגה יפהפייה של המערכת החדשנית לבקרת מיזוג אויר בבנייני משרדים TCP/IP/WEB/03, תרמוסטטים עם פונקציות של חסכון באנרגיה וגולת הכותרת –הפעלת מזגן ביתי באמצעות הטלפון הסלולארי.

קהל המבקרים המגוון שפקד את התערוכה ופגש בביתננו את הצוות המיומן והנאמן שלנו,הרבה במחמאות וציין שוב ושוב את שביעות רצונו הרבה הן מהמוצרים של שתי והן מהתמיכה המקצועית של אנשי שתי החברות.

מטבע הדברים, אנו מאמינים ומצפים שתוצאות התערוכה המוצלחת יבואו לידי ביטוי בהזמנות רכש….

 

כללי