קונטאל I.T.S הטמיעה מערכת ניהול הייצור במפעלי סולבר

קונטאל ITS מקבוצת קונטאל הטמיעה מערכת לניהול הייצור במפעלי סולבר. סולבר העלתה לאויר מערכת תוכנה חדשה לניהול הייצור במפעלה בישראל ובארה”ב, המערכת צפויה להתרחב לאתרים נוספים של החברה בישראל ובעולם. לאחר תהליך בחינה ארוך בחרה בפתרונותיה של קונטאל I.T.S

חברת קונטאל I.T.S בע”מ, ספקית פתרונות תוכנה לניהול הייצור מקבוצת קונטאל, מטמיעה מערכת MES (Manufacturing Execution Systems) לניהול ריצפת ייצור במפעליה של סולבר, מהחברות המובילות בעולם בייצור חלבוני סויה מיוחדים. הפרויקט ייושם בהדרגה במפעלי החברה בישראל ובאתרי ייצור נוספים בעולם.

במסגרת הפרויקט מוטמעת בימים אלו במפעלי סולבר מערכת ניהול רצפת ייצור על ידי קונטאל I.T.S, באמצעות טכנולוגיה חדישה של החברה.

המערכת מהווה כלי תפעולי חיוני לפעילות סולבר. היא מקנה להנהלת החברה נגישות ישירה למידע אודות תפוקות, מלאים, השבתות וכדומה, וכך משפרת את שליטת הדרגים הניהוליים בהיבטים השונים של הייצור ושל שרשרת האספקה. כמו כן, מספקת המערכת יכולות לשיפור אבטחת האיכות, ומעקב ביקורת (Audit Trail).

שי גרשון, מנכ”ל קונטאלI.T.S מוסר כי ” I.T.S ממשיכה להוביל ולפתח את שוק ה-MES בישראל, אנו צופים כי סולבר תמשיך בצמיחה אודות למדיניות ההנהלה מפוקחת הדוגלת בהשקעה לצורך התייעלות ארגונית. המערכת שהוטמעה בסולבר, בדומה לפרויקטים אחרים שהתקנו בתעשייה, תספק כלי תפעול מעולים לשיפור שליטת דרגי הניהול השונים, ותקנה לסולבר גמישות ושקיפות בריצפת הייצור.”

לדברי יפה ברז’ינוב, מנהלת מערכות המידע בסולבר “הטמעת מערכת חדשה לניהול הייצור במפעלי סולבר תאפשר לחברה להמשיך בתנופת הצמיחה של החברה. המערכת החדשה חיונית להמשך תפעולו היעיל של הייצור במפעלי סולבר, וההחלטה על הטמעת המערכת זכתה לתמיכה מצד הדרגים הבכירים של החברה. היישום של המערכת וזהות תהליכי ההפעלה והדיווח של התפוקות והאיכות גם במפעלי סולבר בחו”ל תשפר מאוד את השליטה וקבלת המידע המיידי מכל מפעלי החברה”.

אודות סולבר

סולבר היא חברה גלובלית שמרכזה בישראל, ומפעליה נמצאים בישראל, בסין ובארה”ב. החברה עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של חלבוני סויה לתעשיות מזון בתחומים שונים- משקאות, חטיפים, בשר ותחליפי-בשר. סולבר משווקת גם מוצרים להאכלת בעלי-חיים ואיזופלבונים.

כללי