ציוד אנליטי – הערך המוסף של ABB

עבורך הלקוח, איכות הביצועים והמחיר הם פרמטרים חשובים מאוד ברכישת ציוד אנליטי. מעבר לטכנולוגיה המצוינת, חברת ABB מעניקה לך את “הערך המוסף” שממנו נהנים לקוחותיה: החל בתמיכה מלאה, גישה מרחוק ויעוץ של מומחים ועד לשרות טכני וצוות מקצועי לטיפול במכשור.

היתרון שלך: הנסיון שלנו
לחברת ABB יותר מ-75 שנות ניסיון בייצור מכשור אנליטי. מחד גיסא, ל-ABB שדרת ידע רחבה וניסיון מוכח בשטח. מאידך גיסא, ל-ABB יכולת המצאה וחדשנות שבאה לידי ביטוי במוצריה המוצלחים, למשל בתאי כיול בפוטומטרים (מכשור שאינו דורש כיול חיצוני), אם לציין רק דוגמא אחת מיני רבות.

היתרון שלך: הטכנולוגיה שלנו
האנלייזרים URAS ו-MAGNOS מתוצרת ABB ידועים בעולם כולו במעטפת הביצועים שלהם. יותר מ-50,000 יחידות מותקנות ומתפקדות בתעשיות השונות בכל רחבי העולם  ופועלות בהצלחה יום אחר יום. יחד עם זאת, מהנדסי ABB לעולם אינם חדלים לנסות ולשפר את הטכנולוגיה, לפתח שיפורים למכשירים קיימים וליצור מכשירים מתקדמים יותר.

כאשר ב-ABB אומרים “ערך מוסף”, מדובר בהרבה יותר מאשר אספקת ציוד חדשני. הכוונה היא ל:

  • ציוד מותאם לפי מידה לצרכי הלקוח – חברת ABB מציעה מגוון רחב של מוצרים הנותנים מענה למגוון רחב של צרכי מדידה. מגוון המוצרים נמצא כולו תחת קורת גג אחת, כך שתמיד אפשר למצוא פתרון לצרכי המדידה שלך. המכשור פועל על-פי עקרונות זהים, כך שהפעלה, תפעול ומתן שירות למכשיר אחד מתוצרת ABB דומה מאוד לאלה של מכשירים אחרים מתוצרתה.
  • שיתוף פעולה בין לאומי בסוגיות מסחריות וטכניות – יותר מ-300 מומחים ומהנדסים מנוסים למכשור עובדים במתן תמיכה בין-לאומית בציוד ABB. המומחים של ABB הם השותפים שלך שתומכים בך על-ידי גישה מרחוק.


  • בטחון לטווח ארוך בהשקעה – לחברת ABB תוכנית מקיפה למתן שירות עבור הציוד מתוצרתה. הציוד מתוכנן ובנוי לפעול בהצלחה במשך שנים ארוכות וניתן לשדרוג,לעדכון בפריצות דרך טכנולוגיות ולעליה בסטנדרטים.


  • פתרונות תוכנה מעולים – ב-ABB מבינים שאינטגרציה של תוכנות, כגון QAL3, מאפשרת עמידה בסטנדרטים גבוהים בתהליך האנליטי. אינטגרציה של תוכנות עם ציוד נוסף, כגון פקדי PLC, מאפשרת לבקר את התהליך מנקודת לקיחת הדגימה ועד לקבלה ולשידור של התוצאות.
  • תמיכה בטכנולוגיה של תקשורת רשתות – האנלייזרים מתוצרת ABB יכולים לתקשר בממשקי MODBUS או PROFIBUS. תקשורת מסוג זה הופכת את העברת הנתונים, הגיבוי והוויזואליזציה של הנתונים לקלה ופשוטה. כמו כן, קל מאוד להמשיך לעבד את הנתונים באמצעות PC או SPS.


  • התחייבות ועמידה בסטנדרטים גבוהים של איכות – חברת ABB משקיעה רבות באישורים ובאישרורים בין לאומיים לעבודה בניטור פליטות, לפעולה באזורים מסוכנים ופציצים, למדידות מטאורולוגיות, לבטיחות בחשמל ולעמידה בתנאי איכות סביבה.
כללי