מחקר בינלאומי מקיף בתחום ה-BI דירג את QlikView כמובילה עולמית בחדשנות וקלות שימוש

מחקר בינלאומי מקיף בתחום ה-BI דירג את QlikView כמובילה עולמית בחדשנות וקלות שימוש

QlikView, המובילה העולמית בתחום Business Discovery, דורגה ראשונה במחקר מקיף שנערך בין חברות שעושות שימוש בכלי BI שונים. QlikView דורגה ראשונה בין ענקיות ה-BI בתחומי ניתוח ויזואלי, חדשנות, קלות שימוש והזמן הקצר ביותר לביצוע פרויקטים. בקבוצת החברות בתחום Data Discovery וניתוח ויזואלי דורגה QlikView ראשונה בקטגוריות של עלות נמוכה של רישיון ו-Mobile BI. סקר חברות ה-BI נערך על ידי המרכז למחקר אפליקציות עסקיות (BARC) והוא הסקר העצמאי המקיף ביותר של משתמשים בתחומי BI וניהול ביצועים (PM).

זו השנה השניה ברציפות שלחברת QlikView יש את מספר המשתמשים הגדול ביותר בסקר ה-BI. מבין המשתתפים בסקר, כמעט שלושת רבעי מהחברות עושות שימוש ב-QlikView כסטנדרט הארגוני לדיווח תאגידי ועבור ניתוח ויזואלי ו-Data Discovery.

לדברי קרסטן באנג (Carsten Bange) המוציא לאור הראשי במרכז למחקר אפליקציות עסקיות: “לחברת QlikView יש ציונים גבוהים במגוון רחב של תחומים ומובילה את התוצאות כאשר זה מגיע לניתוח ויזואלי, Mobile BI ותכונות בשירות עצמי שמספקות קלות שימוש בפרויקטים של BI. בהשוואה לכלים אחרים בתחומי BI ויזואלי ו-Data Discovery לכלים של QlikView יש את יחסי העלות/ תועלת הטובים ביותר כאשר בוחנים תחומים כמו עלות רישוי, הוצאות הטמעה חיצוניות ומנהלים נדרשים ביחס לכל רישיון. על פי ההשקפה שלי, זו אינדיקציה למיקוד של QlikView בבניה של מוצר חדשי ועשיר בתכונות”.

בדרוגים בהם התמודדה עם ענקיות BI עולמיות כמו SAP (Business Objects), Oracle (Hyperion) and IBM (Cognos) and Microsoft חברת QlikView דורגה ראשונה בתחומים הבאים: ניתוח ויזואלי, חדשנות, הזמן הנדרש לביצוע פרויקט וקלות שימוש.

בין הספקיות בתחומי מחקר ויזואלי ו-Data Discovery חברת QlikView דורגה ראשונה בקטגוריות של היחס בין עלות רישיון למספר האדמיניסטרטורים הנדרשים ותחום Mobile BI.

לדברי מלאני מק (Melanie Mack) העורכת המשותפת של הסקר: “היה מרתק בשנים שערכנו את הסקר לראות איך הופכת QlikView מחברת הזנק למובילה עולמית בקטגוריות חשובות בין ענקיות BI עולמיות. ראוי לציון כמה ארגונים עושים שימוש ב-QlikView היום. נתון זה מראה ש-QlikView עונה בהצלחה רבה לדרישות ה-BI של ארגונים בתחומי מהירות, מחיר וביצועים”.

מזה יותר מעשור שחברת QlikView ישראל הינה הנציגה הבלעדית בארץ של QlikView העולמית.

מאז שנת 2009 קונטאל ITS הינה שותפה עסקית של קליק-וויו ומטמיעה את מערכות ה-BI במגוון של מפעלי תעשייה וארגונים ייצרניים בארץ.

קונטאל ITS מציעה ללקוחותיה ערך מוסף רב באמצעות חיבור מערכת ה-BI הן למערכות הייצור, מערכות הבקרה ומערכות ניהול הייצור והן למערכות עסקיות הקיימות בחברה (כגון ERP) וזאת על מנת לייצר מודלים מתקדמים של ניתוח פעילות הייצור והתפוקות, הבנת התפעול בצורה מעמיקה יותר, אנליזות של ניצול אנרגיה ואיכות הסביבה ועוד.

בחברת קונטאל ישנם כ-30 מהנדסי תוכנה עם ניסיון רב בסביבה התעשייתית-ייצרנית ומאחוריהם עשרות רבות של פרויקטים המשלבים את מערכות הארגון השונות, ברמה העסקית וברמה הייצורית, לכדי מערכת נתונים אחודה המסוגלת לייצר מידע אינטגרטיבי על אודות התפעול, הכספים, מערך המכירה והשיווק. על גבי מערכת זו נמצאת מערכת ה-QlikView המאפשרת שימוש נכון ויעיל במידע שנאסף ומציגה אותו בצורה יעילה ואפקטיבית למשתמשי המערכת השונים.

למידע נוסף אודות שילוב מערכת QlikView בארגונכם אנא צרו עימנו קשר במייל

contel@contel.co.il או בטלפון 03-9260300.

 

 

 

 

כללי