מוצרים חדשים מבית קונטאל: ברזי ויסות וברזים חכמים של חברת אובנטרופ Oventrop

חברת קונטאל משיקה סדרה חדשה של ברזים מבית אובנטרופ גרמניה. לחברת אובנטרופ ניסיון עתיר ידע של עשרות שנים בייצור מוצרים לתעשיית ההידראוליקה. פסי היצור של החברה ממוקמים בגרמניה והעבודה מבוצעת תחת בקרת איכות קפדנית. ברזי הוויסות והברזים החכמים של חברת אובנטרופ הם ממובילי השוק באירופה בתכנון, ייצור והתקנה של מערכות הידראוליות.

בנוסף על ייצור ברזי וויסות באיכות גבוהה, מתמחה חברת אובנטרופ בשילוב מספר רכיבים לכדי רכיב אחד על מנת לחסוך עלויות ייצור והתקנה וכל זאת ללא התפשרות על איכות המוצר ואמינותו.

דוגמה לכך היא ברזים חכמים מסדרת Cocon – Q. ברז זה הוא למעשה שילוב של ברז וויסות, משווה לחץ, וברז פרופורציונאלי באריזה אחת. הברז מאפשר וויסות ספיקה דינאמי, שאינו תלוי במפל הלחץ (העשוי להשתנות במהלך העבודה) יחד עם הפעלה פרופורציונאלית או הפעלה OFF/ ON תלויית טמפרטורה. כמו כן ניתן למדוד לחץ ולחץ הפרשי על פני הברז ולבצע פעולות שרות כגון ניקוז או מילוי המערכת דרך שסתומים יעודיים המותקנים בגוף הברז.

עוד בסדרת מוצרים זו ברזי וויסות דינאמיים וסטאטיים, משווי לחץ הפרשי (DP Regulator),  מפעילים שונים (0-10V, ON/OFF, LONWorks), ברזי פרפר ומסננים במחירים  תחרותיים לשוק עם מלאי חלפים, תמיכה טכנית, יעוץ מקצועי והדרכה מבית קונטאל.

כללי