הושלם המיזוג בין חטיבת האנרגיה של General Electric לבין Masoneilan

חטיבת האנרגיה של ג’נרל אלקטריק (GE Energy) השלימה את רכישתו והטמעתו של תאגיד הציוד התעשייתי Dresser, הכולל, בין היתר, את חברת Masoneilan, יצרנית שסתומי הבקרה, המיוצגת בלעדית בישראל על ידי חברת קונטאל אוטומציה ובקרה בע”מ. היקף העסקה נאמד בסכום נכבד של כ-3 מיליארד דולר.

חברתMasoneilan היא חברה רב לאומית ותיקה, המוכרת כאחת המובילות בעולם בתחום שסתומי הבקרה התעשייתיים. זה שנים רבות מוצריה מלווים את מרבית התעשיות הכימיות, הפטרוכימיות ותחנות הכוח, כמו-גם את מערכות ההפקה וההולכה של גז טבעי בעולם ובישראל.

GE רואה ב-Dresser , הפעילה ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם, תאגיד איכותי ורב-מוניטין המשלים את המדיניות של אספקת פתרונות איכותיים בתחומי התעשייה התהליכית בכלל והפקת אנרגיה וייצורה בפרט. חברת Masoneilan השתלבה במהירות כשותף טבעי וחשוב במערך האנרגיה של GE.

טביעת הרגל הגלובלית של GE ביותר מ-150 מדינות ברחבי הגלובוס מרחיבה את תחומי הפעילות שלMasoneilan , זאת באמצעות מגוון רחב של מוצרים ופתרונות הנדסיים ייחודיים, דוגמת שסתומי בקרה מסדרתLincolnLog Multi-stage Steam Form ואחרים, המבדלים אותה משאר המתחרות בשוק.

המוניטין של GE כיצרנית טורבינות לייצור חשמל ומערכות בקרת אנרגיה, בשילוב רכישות קודמות של חברות ותאגידים שתחום התמחותן הוא נפט וגז, מנועי גז, וחברה המתמחה באנרגיות מתחדשות ובשילוב מפעלי הייצור, האחזקה והשירות של Masoneilan, יוצר הזדמנויות עסקיות שללא ספק יקרינו על היקף פעילותה של Masoneilan בתעשייה הישראלית באמצעות חברת קונטאל אוטומציה ובקרה בע”מ.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לשמואל לסמן. טלפון: 054-9260306 

כללי