בקרים מסדרה Micro800 של אלן ברדלי (Allen-Bradley)

קונטאל אוטומציה ובקרה, הגדילה את מגוון הפתרונות והבקרים שהיא מספקת ללקוחותיה.

מהנדסי קונטאל שמו לב לדרישה מרובת היקף, ישנן אפליקציות קטנות עם כמויות IO היו נמוכות יחסית (לטובת ביצוע פעולות ספציפיות), אך רוב הבקרים בשוק תומכים בכמויות IO גבוהות ולכן אם בוחרים בבקר כזה, נוצרת עלות מיותרת ללקוח.

קונטאל שואפת ליצור יחס עלות-תועלת (cost effective) גבוה עבור לקוחותיה. לכן, על מנת לפתור את הבעייה של עלויות גבוהות, היא בחרה בפתרון של בקרים מסדרה Micro800 של אלן ברדלי (Allen-Bradley).

מגוון הבקרים מסדרה Micro800 מתאימים לאפליקציות קטנות הצורכות כמויות IO נמוכות וזולים משמעותית מבקרים אחרים, בכך חוסכים עלויות ללקוחות הזקוקים לפתרון נקודתי. קונטאל צברה התמחות בביצוע פרויקטים של הטמעת בקרים מסדרה Micro800 עבור לקוחות ממגוון ענפים בתעשייה.

 פירוט הפתרונות של בקרים מסדרה Micro800 :

  • בקרי Micro810 תומכים באפליקציות הללו: מדחס (Compressor), מעליות, חימום וקירור, תאורה.
  • בקרי Micro820 תומכים באפליקציות הללו: מערכות איוורור (Air handling unit), שליטה מרחוק על פעולת משאבת מים (Remote water pump management), מכונת עיטוף ניילון נצמד (Stretch wrap machine).
  • בקרי Micro830 תומכים באפליקציות הללו: שינוע חומרים (Material handling), אריזה, הצבת פאנלים סולאריים
  • בקרי Micro850 תומכים באפליקציות הללו: מערכות סרוו מדויקות, מסוע,חיתוך, שינוע חומרים (Material handling), מיון, אריזה, הצבת פאנלים סולאריים, פעולה ורטיקלית של מילוי וסגירה (Vertical form, fill, and seal).

שפת התכנות היא connected component בבקרי Micro800 שונה ממשפחות אחרות. וכוללת בתוכנה אחת שילוב שילוב מערכות, הינע -וסתי תדר, מערכות סרוו ,מערכות בטיחות, ומסכי מגעHMI להתממשקות עם הבקר, כך שבמעטפת אחת כלי תיכנות אחד ניתן לתכנת מערכת.ההתממשקות לבקרים ויחידות הקצה הינם בתקשורת TCP/IP . ישנם מסכי מגע ייעודיים שמתממשקים לסדרה Micro800 בלבד. יש מגוון גדול של מסכים החל מצג עם 2 שורות ועד 10 אינץ” .

את התוכנה ניתן להוריד באתר האינטרנט (קישור).

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם קונטאל ב- 03-9260300 או דרך יצירת קשר באתר

 

כללי