קונטאל טכנולוגיות הינה החברה המובילה בישראל לאספקת טכנולוגיות למפעלי תעשייה, קונטאל טכנולוגיות כוללת שש חברות אשר כל אחת מהן פועלת באופן עצמאי בתחום ההתמחות שלה, אך במקביל משתפות החברות פעולה על בסיס רחב למען יצירת סינרגיה מיטבית בקבוצה והבטחת היצע רחב של שירותי מיכון ללקוחות הקבוצה.
כיום כולל מערך כוח האדם של החברה יותר מ-220 עובדים, שרובם מהנדסי תוכנה וחשמל אשר מומחים בתחומי התוכנה, הפיתוח, הייצור והתפעול של המגזר התעשייתי. חברת האם של הקבוצה – קונטאל אוטומציה ובקרה בע"מ – נוסדה בשנת 1964, ומתמחה באספקת ציוד ומערכות בתחום המיכון התעשייתי, בקרת HVAC&R (בקרת מיזוג אוויר, בקרת מתקני קירור וכד'), מערכות ניהול בנייה ובקרת תהליכים.
במהלך העשור האחרון הטמיעה החברה פרויקטים שלמים מסוג turnkey – משלב התכנון ועד מוכנות מלאה לשימוש – בישראל ומחוצה לה, תוך שהיא משתמשת ביכולות המגוונות של חברות הבת של הקבוצה, אשר מאפשרות לה לספק פתרונות מקיפים לפי דרישת הלקוחות.
משרדיה של קונטאל אוטומציה ובקרה, מחלקת ההנדסה שלה, מפעל התכנון והייצור של לוחות פיקוד, המחסנים ומעבדת השירות ממוקמים במבנה הייטק בקריית אריה, פתח תקווה.
סניף של החברה המתמחה בהנדסה ממוקם בפארק תעשייה עומר הסמוך לבאר שבע, וכן בפארק תעשיות בר-לב הסמוך לכרמיאל שבצפון.

החזון שלנו הוא שיפור איכות החיים בישראל על ידי הפיכת הסביבה לפרודוקטיבית יותר וברת קיימא.

החברות המשתייכות לקונטאל טכנולוגיות הן כדלקמן:

  • מיטב-טק בע"מ – החברה המובילה בישראל בתחום מערכות הבקרה של HVAV&R. לחברה היצע רחב של מוצרים אשר נותנים מענה לכל דרישה אפשרית בתחום מיזוג האוויר המקומי והמרכזי. החברה משווקת את מוצריה בישראל ובחוץ לארץ, ונהנית ממוניטין מעולים בקרב לקוחותיה.
    מחלקת הפיתוח של מיטב-טק מצטיינת במתן תגובה מהירה ואמינה לדרישות מיוחדות. המתקנים של החברה ומשרדיה ממוקמים באזור התעשייה החדש של ראשון לציון.
  • Trunovate– החברה המובילה בישראל למערכות ניהול רצפת ייצור Manufacturing Execution Systems) MES) – פתרונות שילוב תוכנה לניהול מערכות הייצור של המפעל התעשייתי. לחברה התמחות מיוחדת בתעשיות הכפופות לרגולציה כגון מזון ותרופות, ועם עובדיה נמנים מומחי תכנות ובקרת איכות מן המעלה הראשונה.
  • הידרוקום מערכות שליטה ובקרה בע"מ – מתמחה במשך שנים בפיתוח ובתחזוקה של מערכות סקאדה (HydroSCADA) עבור מגזר המים הישראלי תוך שיתוף פעולה מלא עם מקורות, חברת המים הלאומית של ישראל.
  • קונפאק תעשיות בע"מ – מפעל ייצור לאריזות תעשייתיות מבוססות פוליפרופילן. המפעל ממוקם במגדל העמק, ומספק מוצרים בעיקר לתעשיית הכימיקלים (במיוחד דשנים ומינרלים), כמו גם למגזרי המזון והחקלאות וכן למגזר חומרי הבניין וכד'.
  • פוליפאק תעשיות בע"מ – מפעל ייצור של סרטי קשירה עשויים פוליפרופילן, המיועדים לשימוש לעומסים כבדים במיוחד. המפעל ממוקם במגדל העמק.