קונטאל סיפקה אנלייזרים למתקן טיפול טרמי בגזי פליטה למפעל מכתשים אדמה ברמת חובב

7 נובמבר, 2016

קונטאל סיימה לאחרונה אספקה של מערכת אנלייזרים למפעל מכתשים ברמת חובב ובאשדוד . אספקה זו הינה שנייה לאחר שחדר ראשון סופק ב 2008.

הרובוטים השיתופיים – העתיד כבר כאן

7 נובמבר, 2016

רובוטים שיתופיים הם בימים אלה אחד הנושאים הפופולריים ביותר בתחום הייצור. הטכנולוגיה המרתקת מתאפשרת בזכות חידושים בטכנולוגיית הבטיחות, כולל חיישנים, רובוטים ובקרים.

JVL

7 נובמבר, 2016

קונטאל מרחיבה את פעילותה בתחום בקרת התנועה וההינע החשמלי. חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת JVL הדנית להפצת מנועי סרבו ומנועי צעד.

יישום תוכנת בקרה – ניהול מנות וכתיבה מודולרית Batch Management and S88

7 נובמבר, 2016

בשנת 1995 יצא לשוק סטנדרט S88 שהיה אבן היסוד לכתיבה מודולרית במערכות בקרה תעשיתיות. בעקבותיו יצאו לשוק תוכנות של יצרנים שונים שסייעו ביישום אפליקציות מורכבות לפי סטנדרטיים גבוהים.

הידעת ? ABB ANALYZE IT – תוכנה שתנהל את מערכת האנלייזרים במפעלך

7 נובמבר, 2016

תוכנת ANALYZE IT הינה תוכנה אשר פועלת ברשת ה ETHERNET המפעלית ומאפשרת שליטה מרחוק בכל אנלייזר בתהליך בארובות במחשבים מרוחקים ברשת ,בכל נקודה ונקודה במפעל ואף במרכז השירות של ABB בגרמניה .

קונטאל מתקדמת בשישה צירים עם FANUC

7 נובמבר, 2016

קונאטל הנציגה הרשמית של FANUC בישראל FANUC – חברה מס' 1 בעולם בתחום הרובוטים בעלת מגוון רחב של רובוטים בעלי כושר הרמה של עד 2.35 טון וזרוע של עד 4.68 מטר המותאמים לשימוש בכל תחומי התעשייה והאוטומציה.

החכרת אנלייזרים לניטור רציף

7 נובמבר, 2016

כניסת חוק אוויר נקי והיתרי הפליטה הנדרשים, מחייבים מפעלים רבים להתקין מערכות ניטור רציף בארובות לגזים, חלקיקים וספיקה ( CEMS ) ומערכות אגירת נתונים ( DAS ).

ראייה ממוחשבת: על סדרת In-Sight 2000

7 נובמבר, 2016

הסדרה החדשה של מצלמות חכמות קלות לתפעול ובמחיר תחרותי של חברת Cognex

מרווה קיטור אפיון ושימושים Mascot

7 נובמבר, 2016

מקור האנרגיה לשינוי מצב צבירת המים והפיכתם לקיטור, מושתת בעיקר על שריפת דלקים כדוגמת מזוט ופחם, ולאחרונה, עם המעבר לשימוש בגז טבעי, גם בתהליכי מחזור משולב בו מועברים גזי הפליטה הלוהטים של טורבינת הגז דרך מחליף חום ליצירת קיטור, וכך החום השיורי מנוצל להפקת קיטור ללא תוספת נוספת של דלק.

| עמוד הבא